
Een werkplek tussen en met mensen
Vier dagen per week werkt Gerwin Groeneveld op locatie, bij een verzorgingstehuis. Daar wordt het brandmeldsysteem binnenkort vernieuwd, maar eerst
Werfum belooft mensen, teams en organisaties energie. Wil mensen, teams en organisaties een stukje verder helpen. Bemiddelen door, ook, aardig te zijn. Met mensen die misschien nog niet helemaal door hebben dat er een andere baan bestaat die eigenlijk veel leuker is. Teams die willen samenwerken. Werkgevers die je eerst leert kennen. En met wie je daarna kijkt naar de beste invulling van een functie.
Vier dagen per week werkt Gerwin Groeneveld op locatie, bij een verzorgingstehuis. Daar wordt het brandmeldsysteem binnenkort vernieuwd, maar eerst
Aan het einde van zijn werkdag, op een donderdag in maart, vertelt Maurice van der Heide dat hij die dag
Een superontvangst en vanaf het begin het gevoel dat je erbij hoort. André Wolff is loodgieter, via Werfum. We bellen
Hoe leuk is jouw werk? Dat vragen we aan Jochem, hij werkt via Werfum als elektromonteur bij Instain in Tiel.
Via ons eigen netwerk of een campagne benaderen we kandidaten. En sollicitanten vinden ons via onze wervingsactiviteiten. We spreken met kandidaten over de baan, het team en de organisatie. We maken kennis en bepalen daarna samen met jou wie we uit zullen nodigen voor een sollicitatiegesprek.